Otázky-Odpovědi
 

Jak mohu kontaktovat Vaše zákaznické centrum
Telefonicky na čísle +1 (970) 300 2044 v době od 11:00 - 21:00 (New York času) anebo přes e-mail na admin@onlinetv1.tv. Prosím Vás, nevolejte na telefonní čísla našich distributorů, jelikož Vám nemohou poskytnout žádnou zákaznickou ani technickou podporu.

Co poskytuje Kablovka.com?
Kablovka.com je nový web portál, který vznikl ve spolupráci s OnlineTV1. Poskytuje zákazníkům v USA, Kanadě a UK sledování CS TV kanálů prostřednictvím tzv. set-top boxu – bez použití počítače.

Co je to IPTV?
IPTV (Internet protocol television) je technologie, která umožnuje sledování živého a archivovaného TV programu pomocí zařízení zvaného set-top box. Koncový zákazník připojí set-top box přímo na TV obrazovku a k broadband internetovému spojení.

Co potřebuji pro sledování IPTV přes Kablovka.com?

 1. Broadband internetové spojení (minimálně 4 Mbit download) – Káblový modem, DSL modem, Satelitní internetové spojení anebo jiné rychlé internetové spojení
 2. Router s ethernetovým spojením (Linksys – Cisco, Netgear, D-Link, Belkin apod.)
     
  Modem a router připojení Modem, router a Powerline adaptér připojení
  Setup Setup Powerline
  Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení


 3. Televizor, který má jedno s těchto připojení – HDMI, Component vstup/input, Composite/Analog vstup, SCART
  TV přijímač může být klasický analogový 4:3 anebo novější HD TV 16:9 (LCD, Plasma, Projection TV)
 4. Set-top box, který si objednáte zde

Kolik stojí sledování TV přes Kablovka.com?
Měsíční auto-předplatné stojí $28.99/měsíc. Jednorazové měsíční platby nebudou pro Kablovka.com službu možné, pouze jednorazové ročni předplatné na 1 rok + 3 měsíce zdarma za cenu $347.88.

V měsíčním auto-předplatném je zahrnuto sledování TV přes jeden set-top box + kompletní přístup na TV portál OnlineTV1.com, který zahrnuje sledování živé/live TV, záznamů vysílání a TV archivu přes Váš počítač. Můžete též sledovat přes mobilní streamy "mobileTV" - sledovaní přes smart telefony/tablety s operačním systémem Android a iOS (iPhone/iPad) - vysílání nejen živě, avšak též 24hodinové bloky, zpětné vysílání po jedné hodině od -1hod do -12hod a hlavně TV archiv 20 dní zpetně na vybraných stanicích.

To znamená, že za měsíční poplatek $28.99 můžete používat všechny tři naše služby najednou (IPTV Kablovka.com + OnlineTV1.com + mobilní streamy "mobileTV").

Mohu mít na svém účtu registrovano/koupeno více set-top boxů?
Ano, můžete mít maximálně dva set-top boxy registrované na účtu za cenu jednoho předplatného. Oba dva set-top boxy však musí být používány z jedné IP/internetové adresy (z jedne domacnosti).  Pokud máte o druhý set-top box zájem, napište požadavek na naše zákaznickém centrum admin@kablovka.com. (objednání druhého set-top boxu na stejném účtu není na web strankách možné, pouze po písemném vyžádání).

Jsem zákazníkem OnlineTV1 a mám přeplaceno na několik měsíců dopředu.
Váš kredit neztratíte. Kredit automaticky zahrnuje sledovaní všech třech našich produktů - OnlineTV1 + mobilní streamy "mobileTV" + set-top box Káblovka.

Mohu si předplatit jednorázově, pouze na jeden měsíc?
Ne, nemůžete. Předplatné pro IPTV Kablovka.com je možné pouze ve formě měsíčního auto-předplatného anebo jednorazovou ročni platbou na 1 rok + 3 měsíce zdarma za cenu $347.88.

Musím se zavázat na určitou dobu (kontrakt)?
Ne, nemusíte. Službu IPTV Kablovka můžete kdykoliv zrušit.  Pokud chcete auto-platbu zrušit, napište nám minimálně 3 dny před novou platbou (billing cycle) na admin@kablovka.com.

Mohu vrátit set-top box v připadě, že mi služba nebude z nějakého důvodu fungovat?
Ano. Pokud chcete set-top box vrátit (do 30ti dní od obdržení zásilky), napište nám na admin@kablovka.com kde od nás dostanete instrukce pro zaslání. Nevracejte/neposílejte set-top box našim distributorům. Po obdržení a otestování set-top boxu Vám zašleme refund minus poštovné.

Jaké TV kanály/programy mohu sledovat?
V našem základním balíčku najdete všechny české a slovenské TV kanály (zahrnující filmové, sportovní, dětské, dokumentární, zpravodajské, ...) Kompletní nabídku TV stanic najdete na stránce „Ceník” . Momentálně nabízíme pouze základní balíček. Prémiové TV kanály/balíček prozatím nenabízíme.

Mám problém přívést-dotáhnout  ethernetový kabel k mojí televizi.
Pokud ještě nemáte ethernetový kabel v blízkosti Vašeho TV přijímače, existuje na to jednoduché řešení. Rozvod ethernetu do libovolné místnosti ve Vaší domácnosti můžete zabezpečit bezproblémově - pomocí adaptéru NETGEAR Powerline 1000. Instalace těhto adaptérů nevyžaduje žádné vrtání a tahání  kabelů po Vaší domácnosti. Jedná se o adaptér,  který zapnete do Vaší elektrické zásuvky.

Mohu připojit set-top box k internetu přes WiFi spojení?
Ano, s pomoci speciálního adapteru. My toto připojení však nedoporučujeme -  nejlepším rešením jsou tzv. powerline adaptery.

Kolik stojí zakoupení set-top boxu?
Cena set-top boxu je $129.00 + poštovné. Pokud si set-top box vyzvednete z jednoho našeho distribučního centra, samozřejmě Vám odpadne cena za poštovné.

Kde seženu set-top box?
Distribuční centra jsou prozatím pouze v New Yorku, NY; Chicago, Ill; Chilliwack, BC Canada a  Denveru, CO. Seznam zde.

Kde najdu návod na připojení a používání set-top boxu?
Kompletní instrukce jak zapojit a ovládat set-top box najdete v přiloženém manuálu u set-top boxu anebo na našich stránkách:

Juice Box Manual Juice Pro návod k použití
SmartBox Manual SMART TV BOX návod k použití